Дизайн интерьера, мебель, декорМеблі Meccano home: конструктор-іграшка для дорослих

Meccano — один із найбільш відомих конструкторів-іграшок для дітей, який дуже популярний завдяки своїм безкінечним можливостям гри з ним. Тепер і для дорослих пропонуються години веселощів у квартирі чи будинку.


Меблі Meccano home: конструктор-іграшка для дорослих, фото

Деталі Meccano були ліцензовані для продажів у великому розмірі, для того щоб Ви змогли створювати незвичайні меблі для власних потреб.

Читайте також: ROOM — шкаф-конструктор для дорослих

У 2015 році меблі Meccano home вперше були представлені на виставці Masion&object у Парижі. Meccano home — це 20 модулів у різних кольорах. Вони мають різні функціі та призначення і дозволяють створювати будь-які типи меблів — стільці, кавові столи, табурети. І все це з тією ж легкістю та простотою, яку ми добре знаємо та асоціюємo з конструкторами Meccano.

Меблевий конструктор-трансформер, фото

Також, як і у конструкторі-грі, у Meccano home є стандартні отвори, для того, щоб Ви могли з легкістю з'єднувати модулі між собою. Деталі взаємозамінюються і можуть бути використані як для кавового столика, так і для табурета. Гайка, розроблена командою Meccano home, дозволяє спростити складання та розбирання без пошкоджень.

Meccano home - 20 модулів у різних кольорах, фото

Усі металеві деталі доступні у 8 кольорах. Вони якісно оброблені і можуть бути використані на відкритому повітрі, не піддаючись корозії. Meccano home — деталі, за допомогою яких ви можете створювати свій персональний дизайн.

Меблевий конструктор для дорослих - Meccano, фото

Меблі із металевого контруктора, фото

Металева лампа із деталей меблевого конструктора Meccano, фото

Стіл та стільці на основі металевого конструктора Meccano, фото

Деталі меблевого конструктора Meccano, фото

Деталі кріплень у центрі меблевого концепту

Робочий стіл Meccano, фото

Робочий стіл фото

Стілець Meccano home, фото

Стілець Meccano home

Стілець Meccano home, вид спереду, фото

Стілець Meccano home

Стілець Meccano home вид сзаду, фото

Стілець Meccano home вид сзаду

Використання металевих модулів Meccano, фото

Використання металевих модулів. Різноманітність кольорової гами.

Ніжки стільця можуть бути використані для столу, фото

Ніжки стільця можуть бути використані для столу.

Столик Meccano home, фото

Столик Meccano home

Столик із металевих модулів Meccano, фото

Столик із металевих модулів Meccano


Погляньте на оригінальну книжкову полицю, яку можна створити власними руками. Вона цілком універсальна і здатна замінити цілий стелаж. Ще вона цікава тим, що приймає різні вирази обличчя в залежності від того, як і в якому місці Ви покладете книги.

Популярные материалы

Популярные темы

Стиль лофт Скандинавский стиль Светлый интерьер Морской стиль Стиль модерн Стиль минимализм Украинский дизайн Настольные лампы Квартира студио Двухуровневая квартира Интерьер частного дома Пентхаусы Кресла Маленькая квартира Современный интерьер Подвесные светильники Светильники из дерева Деревянная мебель Винтажный интерьер Дизайнерские стулья Идеи новогоднего декора

Читайте также